Наші боксери — знову найсильніші в області

Здобувши три нагороди на боксерському турнірі у Рівному, через тиждень ці ж троє новоград-волинських спортсменів показали максимальний результат на обласних змаганнях з боксу у Житомирі.
29 листопада там проходив відкритий чемпіонат Житомирської міської ради ФСТ «Спартак» із боксу. Під керівництвом тренерів Олександра Фоміна та Ігоря Саулевича звягельчани здобули три перших місцях. Переможцями стали Олександр Борсученко (категорія 54 кг), Богдан Костюченко (48 кг) і Володимир Федоренко (57 кг).
У змаганнях також взяли участь боксери із Житомира, Коростеня, Коростишева, Бердичева.
Спортивні клуби «Євробокс» і «Вулф» нагадують, що всі бажаючі займатися боксом та іншими видами єдиноборств, можуть звертатися до Молодіжного центру за детальнішою інформацією.