ВІДБУЛАСЬ СПАРТАКІАДА ШКОЛЯРІВ

Проведені підсумки спортивних змагань за програмою 56-ї спартакіади школярів міста Новограда-Волинського у 2008-2009 н.р. Протягом навчального року спортсмени та спортсменки спортивних клубів під орудою вчителів фізкультури стартували в 55-ти міських змаганнях з одинадцяти видів спорту за програмою спартакіади. Крім цього, брали участь спортивні клуби і в кубкових змаганнях з різних видів спорту. Всього за навчальний рік відбулося 85 змагань, в яких стартувало понад 1400 збірників та збірниць, котрі захищали спортивні кольори своїх навчальних закладів. За програмою спартакіади п’ять кращих результатів кожної з команд йшли до залікового результату. Найвдаліше подолали цей дев’ятимісячний спортивний марафон представники спортивного клубу ЗОШ №6, в активі яких 92 залікових бала. Разом зі своїми вихованцями радість перемоги розділяють В.Я.Ісакован та Ж.С.Ісакован. Другими в турнірній таблиці виявилися представники колегіуму, який фінішували в загальному заліку, маючи 88 балів.
До числа призерів команда потрапила завдяки своїм наставникам М.С.Прошаку, В.П.Свідерському, В.О.Романюку.
Замкнула трійку призерів нинішньої спартакіади гімназійна збірна, що набрала в підсумку 82 бали, на чолі з фахівцями фізкультури Л.О.Бутар, В.П.Бурковським, Ю.Л.Чернецьким. До п’ятірки кращих спартакіадних команд потрапили також збірні ЗОШ №4 та ЗОШ №9. Нагородження переможців та призерів загальнокомандного спартакіадного турніру заплановано провести 12 вересня на урочистостях, присвячених всеукраїнському дню фізичної культури та спорту. Заходи розпочнуться о 13.00 годині на міському стадіоні «Авангард».