ЮНАКИ ВИЙШЛИ НА КРОС

Готуючись до стартів за програмою спартакіади школярів Житомирщини, збірні ЗОШ Новоград-Волинського району провели змагання з легкоатлетичного кросу, що входить до заліку районної спартакіади. Всього було заявлено 25 команд. Юнаки змагалися на дистанціях 1000 та 2000 метрів. Дівчата виборювали перемогу на коротких дистанціях, це 500 і 1000 метрів. Найшвидшими на фініші були в особистому заліку Іван Поліщук та Михайло Васильчук з Броницької Гути, Дмитро Кручок та Іван Костюк з Городниці. У кросменок не було рівних Ользі Паламарчук з Великого Молодькова та Насті Яценко з Городниці. Саме ці спортсмени та спортсменки захищатимуть спортивну честь району на обласних змаганнях. У командному заліку найбільше залікових балів в активі збірників Городницької ЗОШ І-ІІІ ступеню та Велико-Горбашівської ЗОШ І-ІІ ступеню, вчителі фізкультури О.Ф.Остапчук та М.П.Денисюк.
Другі місця посіли команди під керівництвом В.Ф.Ілляхова із Суслів та В.О.Дзюбчука з Поліянівки. Замкнули трійку призерів юні бігуни з Броницької Гути та Великого Молодькова, яких готували до стартів вчителі Ю.І.Корельчук та І.С.Храбан. Переможці та призери відзначені преміями, встановленими відділом у справах сім’ї, молоді та спорту та грамотами відділу освіти РДА. Як завжди, відмінно справилися з суддівством стартів судді на чолі з В.П.Горбовським.