ДРУГА НІЧИЯ ПОСПІЛЬ

Все важче даються перемоги футболістам ФК «Звягель-750» в обласній першості. І хоча в цей ігровий день відбувся лише чотирнадцятий тур, здається, в діях гравців з’явилася ледь помітна втома, якою користується суперник. Так сталося і в звітному поєдинку, де господарями стадіону були представники ФК «Прес» (смт.Радомишль). У першій половині гри перевага гостей з Новограда-Волинського була беззаперечною, господарі лічені рази турбували нашого голкіпера, однак, незважаючи на тотальну позиційну перевагу, звягельчанам вдалося лише раз послати м’яч у сітку команди «Прес». Відзначився капітан футбольного клубу Дмитро Горбаченко, який вдало відгукнувся на точну передачу, зроблену Ярославом Корнійчуком під кінець першої половини гри.
Після перерви малюнок гри діаметрально змінився, вже футболісти «Преса» запресували гостей на їхній половині, і хоча зовні це був дещо хаотичний футбол, однак він дозволив господарям зрівняти рахунок у середині другого тайму. Фінальний свисток рефері в полі зафіксував далеко не мирну нічию 1:1. Це була друга поспіль нічийна гра ФК «Звягель-750». Можна сказати, що і це певний очковий здобуток, якби не вдала гра основного суперника по турнірній таблиці — команди «Хіммаш», яка перемогла гостей — команду «Легіон» з обласного центру з рахунком 2:0. Втратив очки і малинський «Металург», який зіграв у нічию з ФК «Коростень». Багато що може вирішити наступний тур, де звягельчани прийматимуть «Арсенал» з Бердичівського району. Гра відбудеться 13 вересня на стадіоні «Авангард», початок матчу о 16.00. Зустрінемося на футболі!