ВЕТЕРАНИ-ГИРЬОВИКИ ТРИМАЮТЬ МАРКУ

На черговому чемпіонаті України з гирьового спорту серед ветеранів, що традиційно проходив у селищі Кирилівка Запорізької області, на березі Азовського моря, команда гирьовиків із Житомирської області посіла перше місце у своїй категорії областей.
Збірну сформували семеро гирьовиків, п’ятеро з яких — новоград-волинці. Як розповів учасник турніру Олександр Дідовець, команда з Житомирщини здобула 5 призових місць.
Перше місце серед спортсменів вікової групи 70-74 роки посів Костянтин Сєряков. У Олександра Дідовця та Юрія Дробота — другі місця (55-59 років). Ще двоє звягельчан — Олег Мороз і Валерій Постиженко — у віковій групі 45-49 років посіли відповідно четверте і п’яте місця.
Суттєвий вклад у загальнокомандний залік належить бердичівському гирьовику Геннадію Рєзніку та спортсмену з Попельні Петру Тоскалюку, котрі стали переможцями у своїх категоріях.