Статистика

Comments Posted By Igara

Displaying 0 To 0 Of 0 Comments

МІСЬКА ВЛАДА ДОПОМАГАТИМЕ РИБІНСПЕКТОРАМ У БОРОТЬБІ З БРАКОНЬЄРСТВОМ

Як кажуть в народі: “обіцяного три роки чекають”. Від першої наради,залишилось ще два з половиною.

» Posted By Igara On 19.09.2011 @ 16:29

І СТАЛОСЯ ЗРУШЕННЯ!

Микола Марусяк трохи перебільшив в даній статті про діяльність хлопців з Церсаніту. Вони ніколи без присутності рибінспектора або співробітника правоохоронних органів не «згрібали» заборонені знаряддя рибного лову, тим паче що вони зареєстровані в Держ. управлінні охорони та відтворення водних живих ресурсів в Житомирській обл., як позаштатні працівники, і виконували свої функції згідно чинного законодавства України. Те що рибалки, меценати, та спонсори допомагали їм як представникам Всеукраїнської Громадської Організації, то це мабуть нормальне явище для нашої Держави, яка не зацікавлена в захисті та відтворенні тваринного світу.
І ніхто з чиновників на них на «наїзджав», екс секретар міського голови-пан Федорчук відразу запропонував створити громадську організацію на місцевому рівні, зі своїм рахунком, печаткою і можливістю примати людей в членство організації, але хлопцям за громадською діяльністю не було часу займатися бюрократією і вони працювали від Всеукраїнської організації, оскільки було затрачено багато часу на оформлення представництва від Києва, бо нерест чекати не буде.
Як кажуть « без нас нас женили»

» Posted By Igara On 07.03.2011 @ 10:33

БРАКОНЬЄРАМ НЕ СТРАШНА І НЕГОДА

Дивує той факт, коли сидять рибалки з вудками, а поряд браконьєри ставлять сітки,і не один не скаже ні слова всупереч діям правопорушників. Тільки загальними силами громадськості та уповноважених на те державних органів, ми зможемо навести порядок на наших водоймах. Чи може хтось вважає що з браконьєрами будуть боротися люди,які навіть вудку в руках ніколи не тримали?

» Posted By Igara On 12.02.2011 @ 22:11

РІЧКА СЛУЧ — «ПІД ПРИЦІЛОМ» НАУКОВЦІВ

Будемо чекати на “контрольний постріл” від науковців, бо реалії, вони зовсім інші. Всі хто засмічує, забруднює річки, та винищує в них все живе електровудками та сітками – це є безсовістні і безкарні правопорушники.

» Posted By Igara On 30.01.2011 @ 21:53

ЗВЕРНЕННЯ ДО МЕРА В.І.ЗАГРИВОГО

Верховна Рада України прийняла за основу проект закону про внесення змін до Закону “Про тваринний світ” (щодо посилення заходів по боротьбі з браконьєрством)
Читати тут: http://www.ribaki.org.ua/forum/showthread.php?p=51174

» Posted By Igara On 03.02.2011 @ 20:39

ЗАХИСТИМО РІЧКУ СЛУЧ

Все набагато простіше, треба лише щоб ефективно запрацювали інстанції яким надано цей обов’язок державою, а саме рибінспекція, екологічна інспекція, оскільки саме вона є природоохоронною структурою, тому що рибінспекція відноситься до аграріїв а не природо охоронників, а також правоохоронні органи , бо браконьєри це все таки є правопорушники, які не завжди знаходяться в тверезому стані і ведуть себе адекватно.
В плані екологічного виховання молоді – це дуже правильно, але треба звернути увагу на тих юнаків та дівчат , які сидять на березі річки, розпивають спиртні напої та вживають наркотики, причому відкрито, авжеж, там же їх міліція не впіймає, оскільки чергує в місті а не на водоймах, а присутні поряд дорослі дивляться на це все вже скрізь пальці, звикають. І варто зазначити, що це діти батьків далеко не бідних сімей.
Ну, і якщо людина своєю життєдіяльністю активно втручається в порушення екосистеми природи, то мабуть необхідно так само штучно допомагати їй відновлюватись, тобто чистити русла та притоки річок, нагадаємо що існує «Агентство водного господарства України», а також запровадити службу по прибиранню берегової смуги, встановити смітники, чи щось на це подібне, дотримуватись правил рибальства, правил поводження на воді та береговій смузі, не розорювати землю до самої води, дотримуватись впроваджених правил під час нересту, не рибалити на зимувальних ямах і так далі. Це все вже давно прописано Законом України, необхідно лише його дотримуватись і відповідним органам цей процес контролювати і виконувати свої службові обов’язки.

» Posted By Igara On 25.01.2011 @ 13:32

МІЛІЦІЯ ЗАТРИМАЛА БРАКОНЬЄРІВ

І ще можна добавити до фрази:
— А чому ви не ловите тих, хто сіті ставить?
-Чому ви не ловите тих, хто ціми сітками торгує?
На ринках нашого міста та в с.Городниця, можна безперешкодно придбати будь-яку сітку, хоча згідно з Законом України № 2558-VI від 23.09.2010 “Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення боротьби з браконьєрством”,
1. У статті 85-1:
1) у назві слова “Виготовлення та збут” замінити словами “Виготовлення чи збут”;
2) в абзаці першому слова “Виготовлення, збут” замінити словами “Виготовлення чи збут”.
Цей Закон підписаний Президентом України і набрав чинності з дня його опублікування.

» Posted By Igara On 24.01.2011 @ 12:27

Саме так, тілки спільними зусиллями можна зупинити цей хаос, але якщо буде пасивність зі сторони держави та громадськості,то в майбутньому, наші водойми перетворяться на жабники.

» Posted By Igara On 23.01.2011 @ 23:07

БРАКОНЬЄРИ МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ ЗМІНИТИ НЕ МОЖУТЬ

Я, как представитель рыболовной общественности, проводил мониторинг среди рыболовов любителей, и темой вопроса было: «сколько раз они обращались в милицию при обнаружении браконьеров на воде и сколько раз милиция отреагировала на их жалобу?». Ответ: – ни разу !!! Дежурный передает информацию участковым рыбинспекторам, а те в свою очередь причину своего бездействия мотивируют отсутствием бензина, маленькой зарплатой, ну и т.д. В итоге водные живые ресурсаы нашего региона остаются не защищенными, можно творить все что угодно, взрывать, выбивать все живое электроудочками, ставить сети, использывать «драчи» вместо мормышки, ловить рыбу на зимовальных ямах , на берегу жрать водку с пивом, разбрасывать пустую тару, и подобный мусор. И никому это не интересно, и никому это не нужно.
Ждали что новая местная власть обратит на это внимание…., а нет , полно разных проектов, реформирование комунальных служб, ремонт дорог, уборка тротуаров и тому подобное, а о помойках на берегах наших водоемов не упомянули ни слова, можно подумать что реки посещает меньше народа чем городской парк.
К сожалению этим болеет вся Украина, пусть эта статья станет еще одним доказательством бездеятельности элементов системы нашего государства http://www.ribaki.org.ua/forum/showthread.php?t=1637 .
А Николаю Марусяку почет и уважуха !

» Posted By Igara On 17.01.2011 @ 22:29

ХТОСЬ ДИВИВСЯ НА ЛЕБЕДІВ, А ХТОСЬ СОБАКОЮ ОРАВ ГОРОДА…

Подібну інформацію можна переглядати на “Сайт Новоград-Волинських рибалок”

» Posted By Igara On 03.05.2010 @ 12:18

СТУДЕНТИ ПРИБРАЛИ БЕРЕГИ СЛУЧІ

Молодці, але це тільки маленький відрізочок засміченної територіїї р.Случ. Необхідно щоб подібні акції проводили директори загальноосвітніх шкіл, медколедж, ПТУ-7, військовослужбовці, безробітні, громадські організації і т.д. Вже гидко дивитись на це все. Наближаються травневі свята, ЛЮДИ, ДАВАЙТИ БУДЕМО ПРИБИРАТИ ПІСЛЯ СЕБЕ! Ліса, річки та озера є частиною нашої домівки, вдома ми ж в себе прибираємо?

» Posted By Igara On 19.04.2010 @ 21:32

ПОЧАВСЯ НЕРЕСТ

При виявленні порушень Правил лову у нерестовий період, просимо повідомляти рибінспектору Лавренюку Володимиру за тел.+380677225084, або в регіональне представництво ВГО “Громада рибалок України” в Новограді-Волинському р-ні Житомирської обл. за тел. +380672595502

» Posted By Igara On 06.04.2010 @ 21:47

ЗНОВУ «РІЖУТЬ» ПАРК ПЕРЕМОГИ?

Да, есть в парке деревья которые представляют угрозу жизни людей, но обычно на место старых высаживают молодые саженцы, посмотрим что наш уважаемый Мысин В. задумал, может что-то путнее.

» Posted By Igara On 06.03.2010 @ 19:58

«ДАХ» ЇДЕ АБО ХТО «КРИШУЄ» БРАКОНЬЄРІВ?..

Надалі ми можемо розглядати та обговорювати подібні теми на форумі та сайті Новоград-Волинських рибалок за адресами http://novograd.pp.ua/ http://novograd.pp.ua/forum/ Приєднуйтесь кому не байдуже майбутнє наших річок та озер.

» Posted By Igara On 16.02.2010 @ 23:40

Так що було далі у Вашому селі, і чим все закінчилось?

» Posted By Igara On 21.01.2010 @ 21:34

Очень жалко что проблема защиты природы нашего края интересует далеко не всех его жителей, включая и наших госслужащих,и если автор пишет что у нас уже не существует органов рыбинспекции, то я думаю что на рыбных запасах речки Случ можно поставить крест.Очень больно смотреть на то как уничтажается будущее нашей реки, и еще хуже осознавать что люди на которых возложено защищать природу, сами же ее отдают в руки браконьеров.Остается только одно-самим боротся с этими “людьми”.

» Posted By Igara On 17.01.2010 @ 18:28

ТО ХТО Ж ЗАБРУДНЮВАВ?

Я не защищаю Церсанит, но на сегодняшний день мы имеем 1200 рабочих мест на ТОВ Церсанит Инвест, работают люди разных соц. слоев и разного уровня образования, и я уверен что не было бы Церсанита, у нас не уменьшилось бы количество пустых бутылок, бумажек , разных обверток и упаковок на берегах речки , на обочинах и тротуарах, в лесах и т.п.. Вырезаются деревья, уничтожаются браконьерскими способами рыбные запасы реки и нету никому до этого дела, давайте следить за своими поступками и убирать за собой, а потом уже рисовать транспоранты, и кричать что-то в адрес предприятий которые отчисляют в бюджет нашего района , области и страны в целом немалые деньги за счет которых слабо защищенные слои населения имеют возможность хотя бы выживать. А по поводу политики, я думаю это не в Звягель-Информе надо коментарии оставлять а обращаться к непосредственным виновникам сложившийся ситуации в Украине.

» Posted By Igara On 10.03.2010 @ 20:58

«« Back To Stats Page

Залишити відповідь